(Фото) Сара Мејс си ја избричи главата

Пејачката Сара Мејс ја избричи едната страна од главата, па на „Инстаграм“ се пофали со новиот имиџ. Вели, додека има топ-фризура, не мора да е нашминкана. Сара го прифати предизвикот што се шири на социјалните мрежи да објави слика без шминка, па ја предизвика и својата шминкерка да го направи истото. „Пошто си мејкап дива, … Continue reading (Фото) Сара Мејс си ја избричи главата

Текстот (Фото) Сара Мејс си ја избричи главата е превземен од Reporter.mk.