(Фото) Се соблече Џеј Ло и собра 3 милиони лајкови за пола ден

Пејачката и актерка Џенифер Лопез позираше во бикини и го пак го запали Инстаграм .  Латино ѕвездата го покажа совршеното тело и за 12 часа собра 3 милиони лајкови. Нејзината одлична физичка форма не е изненадување – Џеј Ло често споделува фотографии и видеа како напорно тренира, танцува и здраво се храни за да биде … Continue reading (Фото) Се соблече Џеј Ло и собра 3 милиони лајкови за пола ден

Текстот (Фото) Се соблече Џеј Ло и собра 3 милиони лајкови за пола ден е превземен од Reporter.mk.