(Фото) Секси Лидија Вукичевиќ покажа како се ужива на егзотична плажа

Српската актрека Лидија Вукичевиќ на својот профил на Инстаграм објави фотографии од одморот во Занзибар. Фотките на кои Лидија е во секси бикини имаа многу позитивни коментари од нејзините фанови. Не ретко таа споделува фотографии на кој е во секси издание, и иако е во шестата деценија од животот и понатаму е атрактивана и привлекува внимание.

 

Текстот (Фото) Секси Лидија Вукичевиќ покажа како се ужива на егзотична плажа е превземен од Reporter.mk.