(Фото) Северина е секси далматинка: Нови бикни за на море во Сплит

Хрватската ѕвезда Северина објави фотографија во црн костум за капење и напиша дека се се вратила во Сплит. „Прекрасно е на морето , Далмацијо  наша најубава“,-вели Северина. „Топ слика“, и пишуваа нејзините фанови, а тука се јави и сплитскиот менаџер, Иван Бубало кој и напиша  “Секогаш ти фали супата на Ана“, мислејќи на нејзината мајка. … Continue reading (Фото) Северина е секси далматинка: Нови бикни за на море во Сплит

Текстот (Фото) Северина е секси далматинка: Нови бикни за на море во Сплит е превземен од Reporter.mk.