(Фото) Северина на сцената во тренерки и штикли

Северина (46) во клубот Аурора ја забавувала публиката до раните утрински часови. На сцената се појави на неспоива комбинација. Во тренерки и штикли.

„За нејзините колешки летото е одлично алиби да се појават во кратки фустани. За разлика од нив Северина изгледа фантастично и во тренерки. Својот џогерски аутфит го потполни со штиклите со високи потпетици. За останатите нејзини колешки ова е невозможна мисија“, изјавил Невен Цигановиќ.

На социјалните мрежи, таа добила бројни пофални коментари. Северина ги отстрани голем дел од нејзините пријатели од листата на пријатели. На почесната листа во моментов се наоѓаат само нејзиниот сопруг Игор Којиќ, а од понеделникот ја следи и внуката Мија Поповиќ.

 

 

Текстот (Фото) Северина на сцената во тренерки и штикли е превземен од Reporter.mk.