(Фото) Шакира се вакцинираше па косата ја бојадиса црвена

Препознатлива по својата  руса коса, популарната пејачка Шакира на својот профил на Инстаграм откри дека го променила изгледот, и дека од сега косата ѝ е црвена. „Подготвена да излезам од дома на снимање на нови видеа, да запознаам интересни луѓе и да започнам со нови соработки. Сето тоа благодарение на мерките на претпазливост и вакцината … Continue reading (Фото) Шакира се вакцинираше па косата ја бојадиса црвена

Текстот (Фото) Шакира се вакцинираше па косата ја бојадиса црвена е превземен од Reporter.mk.