(Фото) Шон Пен тајно се ожени со 31-година помлада глумица

Холивудскиот глумец Шон Пен (59) се ожени со австралиско-американската актерка Лејла Џорџ (28) на приватна церемонија. Јавноста дозна за венчавката откако нивна пријателка им честиташе на Инстаграм, објавувајќи слика од нивните бурми со порака: „Вие сте судени еден на друг“. Оскаровецот претходно беше оженет два пати. Тој беше во брак со Мадона од 1985 до … Continue reading (Фото) Шон Пен тајно се ожени со 31-година помлада глумица

Текстот (Фото) Шон Пен тајно се ожени со 31-година помлада глумица е превземен од Reporter.mk.