(Фото) Синот на Емина славеше роденден: Семејна забава без Мустафа

Пејачката Емина Јаховиќ, во својот дом го прослави роденденот на нејзиниот помлад син Јавуз, кој наполни 9 години. Таа организираше прослава во најблискoто семејството во Истанбул. На прославата не беше поранешниот маж на Емина, пејачот Мустафа Сандал, иако тие по разводот останаа во добри односи, пишуваат турските медиуми. Јаховиќ поради лошата епидемиолошка состојба што моментално владее во … Continue reading (Фото) Синот на Емина славеше роденден: Семејна забава без Мустафа

Текстот (Фото) Синот на Емина славеше роденден: Семејна забава без Мустафа е превземен од Reporter.mk.