(Фото) Скријте ги јајцата, Карлеуша беше гола зајачица за Велигден

Гола зајачица на социјалните мрежи пејачката Јелена Карлеуша пак направи провокција за празникот. Објави фотки во пресрет на Велигден на кој е како од порно филм и напиша: Скријте ги јајцата. Имаш еден куп негатвни коментри и прекорувања оти на голем празник провоцира со голотија. Следниот ден, во неделата, таа објави семејни фотографии од велиднескиот … Continue reading (Фото) Скријте ги јајцата, Карлеуша беше гола зајачица за Велигден

Текстот (Фото) Скријте ги јајцата, Карлеуша беше гола зајачица за Велигден е превземен од Reporter.mk.