(Фото) Сладок десерт за Викторија Лоба

Викторија Лоба вчерашниот ден го мина во еден од градските скопски барови. Пејачката објави слика засладувајќи се со десерт од јагоди и чоколадо.

На фотографијата Лоба напиша „Грешна сум признавам“. Поп-пејачката не можеше да одолее на вкусното јадење, а доби пофални коментари од фановите дека изгледа супер.

Текстот (Фото) Сладок десерт за Викторија Лоба е превземен од Reporter.mk.