(Фото) Софија Вергара позира гола во када

Глумицата Софија Вергара го украде вниманието на социјалните мрежи, објавувајќи фотографии од нејзините снимање од минатото на кои таа е гола. Глумицата се потсети на едно од снимањата каде позира гола во када, фотографии за кои доби само пофални коментари од фановите. „Колку луда фотографија. Така си прекрасна“, и напишаа тие во коментарите. Вергара вели … Continue reading (Фото) Софија Вергара позира гола во када

Текстот (Фото) Софија Вергара позира гола во када е превземен од Reporter.mk.