(Фото) Татијана Стефановска со тетоважа над интимата

Фолк-пејачката Татијана Стефановска објави слика во црно бикини на плажа во Грција и ја покажа тетоважата над интимата, односно во долниот дел од стомакот. „Добри бикини“ ѝ оставија коментар следбениците на „Инстаграм“, ама ѝ дадоа и комплимент дека е „жешка“.

39-годишната пејачка деновиве на социјалните мрежи споделува слики и видеа од летувањето во Неи Пори, Грција. Таму е со сопругот Митко.