(Фото) Тијана и Тамара на семејно бањање

Сестрите Тамара и Тијана се на заедничко летување во Грција. Тијана на својот инстаграм-профил објави фотографија на која позира со синот Вук, со сестра си Тамара и нејзиното семејство и со најдобрата пријателка. На сликата доби преку 5000 лајкови ама и коментар дека го згрешила местото каде што се лоцирала. „Не сте покрај море, туку во море“, стои во коментарот.

Тијана и Тамара често летуваат заедно и објавуваат семејни слики. Тамара пред неколку недели во Грција сними својот за песната „Довидување таго“, посветена на ќерка си Хана. Таа неодамна откри и дека е бремена, а дека Хана ќе добие брат. Тијана, пак, последниве неколку месеци е водител на забавна емисија.