(Фото) „Убавице ти си моја прва љубов“, Лора на Сузе наполни 21 година

Постарата ќерка на водитеката и пејачка Сузана Турунџиева, Лора, го прослави 21 роденден. Нејзината мајка ѝ го честиташе и објави семејни фотографии. „2-ри март е првиот најсреќен ден во мојот живот. Денот кога ја добив Лора, мојата прва љубов. Среќен роденден убавице моја. И уште сто пати да се родам, повторно ќе сакам тебе да … Continue reading (Фото) „Убавице ти си моја прва љубов“, Лора на Сузе наполни 21 година

Текстот (Фото) „Убавице ти си моја прва љубов“, Лора на Сузе наполни 21 година е превземен од Reporter.mk.