(Фото) Винсент Касел среде полна плажа не може да се воздржи со 30. години помладата жена

Францускиот актер Винсент Касел е во Бразил, каде ужива заедно со 30. години помладата сопруга, француската манекенка Тина Кунаки.  Големо внимание привлече атрактивната, 23-годишната Тина Кунаки, која со бел едноделен костим за капење во бразилски крој го шашардиса актерот. Тој среде полна плажа не може да и одолее. Додека му седи во скут, Винсент со … Continue reading (Фото) Винсент Касел среде полна плажа не може да се воздржи со 30. години помладата жена

Текстот (Фото) Винсент Касел среде полна плажа не може да се воздржи со 30. години помладата жена е превземен од Reporter.mk.