(Фото) Водителката која остана без рака на носилка, се појавија фотографии од несреќата

Водителката на „Пинк“, Деа Ѓурѓевиќ, која пред два дена доживеа тешка нереќа, во која автобус и ја откина ракта, се уште е главна вест во регионот. Особено што сега веќе излегоа и фотографии, од моментот кога по несреќата ја носта на носила.

Несреќата се случила откако таа со своето возило претходно удрила во друго возило. Деа излегла да ја утврди штетата, но во тој момент на неа налетал автобус.

 

 

 

 

(Фото) Водителката на „Пинк“ останала свесна по доживеаната несреќа

 

 

Текстот (Фото) Водителката која остана без рака на носилка, се појавија фотографии од несреќата е превземен од Reporter.mk.