(Фото) За свекрвата, Каролина е топ

Познатата модна дизајнерка и уметник Лиле Корубин ја пофали својата снаа, пејачката Каролина Гочева, дека изгледа топ.

Овој пат и јавно, на социјалните мрежи Кроллина доби комплити од свекрвата откако се појави како заштитно лице на еден познат моден бренд.

Лиле често споделува слики и видеа од концерти , но и од модни кампањи.Така и овој пат, таа ја пофали сопругата на својот син Михаил,дека е одлична во нивата модна кампања.

Текстот (Фото) За свекрвата, Каролина е топ е превземен од Reporter.mk.