(Фото) Задникот на Ким Кардашијан во преден план

Најпопуларната ријалити ѕвезда Ким Кардашијан не престанува со провокациите и објави неколку фотографии на социјалните мрежи. Судејќи според коментарите ретко кој од нејзините фанови останал рамнодушен.

Само ден пред да ја објави новата фотографија, Ким им се пофали на фановите како вежба. Веројатно тоа било само повод за сега да го покаже нејзиниот задник.

Kimoji Fragrances available now on Kkwfragrance.com @kkwfragrance

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


За само неколку минути, фотографијата имаше над стотина илјади лајкови и пофални зборови од фановите.

 

Текстот (Фото) Задникот на Ким Кардашијан во преден план е превземен од Reporter.mk.