(Фото) Жешка Гавазова покажа како се крши снага по дома

Фолк-пејачката Сузана Гавазов ја вжeшти атмосферата на социјалните мрежи откако се разигра сама дома во секси стил. Облечена во тесно , Гавазова покажа како се крши снага по дома  за да ги возбуди фановите. Таа периодов е во Струмица со ќерките и со сопругот и често од дома споделува фотографии или видеа. 

Текстот (Фото) Жешка Гавазова покажа како се крши снага по дома е превземен од Reporter.mk.