Фотографија од Ристовски и 39 години помладата девојка само во костим за капење, актерот го споредуваат со Џејмс Бонд

Актерот Лазар Ристовски отпатува на Малдивите со неговата 39 години помлада девојка Аница Лазиќ. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографии од споменатиот остров, но …

Фотографија од Ристовски и 39 години помладата девојка само во костим за капење, актерот го споредуваат со Џејмс Бонд Прочитај повеќе »

Текстот Фотографија од Ристовски и 39 години помладата девојка само во костим за капење, актерот го споредуваат со Џејмс Бонд е превземен од Reporter.mk.