Фотографите ја „фатија“ Меган Маркл, со еден потег ги разбесни Британците

Меган Маркл е видена за прв пат откако беше објавено дека кралот Чарлс има рак. Таа со еден потег ги налути Британците. Војвотката од Сасекс …

Фотографите ја „фатија“ Меган Маркл, со еден потег ги разбесни Британците Прочитај повеќе »

Текстот Фотографите ја „фатија“ Меган Маркл, со еден потег ги разбесни Британците е превземен од Reporter.mk.