(Галерија) Душко Тошиќ скроз гол, еротски слики со српска манекенка ја надминаа и Карлеуша

Нема само Јелена Карлеуша голи фотографии. И Душко Тошиќ се сликал провокативно во фотосесија која е пред неколку години. Сликан е во времето пред да стане еден од најплатените фудбалери.

На сликите е заедно со седум години постарата манекенка Александра Марјановиќ, која е топлес.

 

Текстот (Галерија) Душко Тошиќ скроз гол, еротски слики со српска манекенка ја надминаа и Карлеуша е превземен од Reporter.mk.