(Галерија) Кристина во бел секси фустан му правеше забава на синот

Синот на манекенката Кристина Димитријевска и пејачот Даниел Кајмакоски наполни 4 години. Роденденот на Давид, Кристина го прослави во ресторан во Тетово, само со најблиските. За забавата таа избра бел секси фустан во вид на лебед со кој привлече внимание. „Роденденот го славевме пред една недела. Имавме торта, балони и мала журка, на која Давид … Continue reading (Галерија) Кристина во бел секси фустан му правеше забава на синот

Текстот (Галерија) Кристина во бел секси фустан му правеше забава на синот е превземен од Reporter.mk.