(Галерија) Најпознатите македонски манекенки од 90-тите повторно се вратија на модната писта

Јубилејот од 20 години од првата Модна недела одржана во Скопје, вчеравечер беше одбележан со гламурозна модна ревија во „Лимак“. На пистата како пред 20 …

(Галерија) Најпознатите македонски манекенки од 90-тите повторно се вратија на модната писта Прочитај повеќе »

Текстот (Галерија) Најпознатите македонски манекенки од 90-тите повторно се вратија на модната писта е превземен од Reporter.mk.