(Галерија) Орце Камчев и Наташа Савова гушнати на концертот на Бајага

Бизнисменот Орце Камчев заедно со Наташа Савова, поранешната шефица на кабинетот на Бранко Црвенковски и пратеничка на СДСМ, беа на концертот на Бајага. Уште од лани се зборува дека наводно се во љубовна врска, а викендов беа заедно на Стадионот на АРМ, во друштво со уште еден пар. Расположени, цела вечер не престанаа да играат, ги … Continue reading (Галерија) Орце Камчев и Наташа Савова гушнати на концертот на Бајага

Текстот (Галерија) Орце Камчев и Наташа Савова гушнати на концертот на Бајага е превземен од Reporter.mk.