(Галерија) Ријана рекламира секси долна облека

Со слики на кои носи проѕирна долна облека, светската музичка ѕвезда Ријана ја промовира својата најнова модна колекција. Таа од поодамна дизајнира и продава долна облека, шминка и парфеми и најчесто самата ги рекламира. Овој пат, таа ја претстави својата колекција за денот на заљубените, а парчињата се во розова и црвена боја.

Текстот (Галерија) Ријана рекламира секси долна облека е превземен од Reporter.mk.