(Галерија) Се соблекоа македонските дами, почна сезоната во секси бикини

Македонските дами веќе почнаа да се фалат која како изгледа во бикини за оваа сезона. Летото календарски не е почнато, но на  социјланите мрежи почнаа да се сподалуваат фотографиите, која каде е на одмор и како изгледа.

Фотографии од пејачки, водителки, глумици, која во Грција, која во Охрид, која на базен….

Емилија Розман

Мелита Ракичевиќ

Антоиа Гиговска

Јелена Спенџарска

Елена Велевска

Викторија Лоба

Текстот (Галерија) Се соблекоа македонските дами, почна сезоната во секси бикини е превземен од Reporter.mk.