Георгина низ солзи зборуваше за смртта на синот: Ме следат 40 милиони луѓе, а никој не знае како се чувствувам

Партнерката на фудбалерот Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, во својот документарец „Јас сум Георгина“, зборуваше за смртта на син ѝ која се случи за време на …

Георгина низ солзи зборуваше за смртта на синот: Ме следат 40 милиони луѓе, а никој не знае како се чувствувам Прочитај повеќе »

Текстот Георгина низ солзи зборуваше за смртта на синот: Ме следат 40 милиони луѓе, а никој не знае како се чувствувам е превземен од Reporter.mk.