Георгина позира во традиционална абаја, фановите ја критикуваат дека го прекршила кодексот на облекување на Саудиска Арабија

Георгина Родригез (29), партнерката на Кристијано Роналдо (38), често се фали со луксузни чанти, облека и накит вредни неколку илјади долари. Џорџина позираше покрај знамето …

Георгина позира во традиционална абаја, фановите ја критикуваат дека го прекршила кодексот на облекување на Саудиска Арабија Прочитај повеќе »

Текстот Георгина позира во традиционална абаја, фановите ја критикуваат дека го прекршила кодексот на облекување на Саудиска Арабија е превземен од Reporter.mk.