Ѓоковиќ: Го учам син ми кога навива да го почитува противникот

Tенисерoт Новак Ѓоковиќ откри како го насочува својот син Стефан сега кога јуниорот е присутен на речиси секој натпревар на Партизан во Евролигата. Новак сериозно …

Ѓоковиќ: Го учам син ми кога навива да го почитува противникот Прочитај повеќе »

Текстот Ѓоковиќ: Го учам син ми кога навива да го почитува противникот е превземен од Reporter.mk.