Глумицата Шенон Доерти која се бори со ракот го изгуби здравственото осигурување

Шенен Доерти (51), која со години се бори со ракот, се пожали дека го изгуби здравственото осигурување. Глумицата позната по улогата на Бренда Волш во …

Глумицата Шенон Доерти која се бори со ракот го изгуби здравственото осигурување Прочитај повеќе »

Текстот Глумицата Шенон Доерти која се бори со ракот го изгуби здравственото осигурување е превземен од Reporter.mk.