Голите гради ги покри со рака: 53-годишната Наоми Кембел го запали Инстаграм со жешки фотографии

Наоми Кембел позираше гола за новата кампања на дизајнерот Александар Ванг. Британскиот супермодел Наоми Кембел беше откриена случајно на улица во Лондон кога имала 15 …

Голите гради ги покри со рака: 53-годишната Наоми Кембел го запали Инстаграм со жешки фотографии Прочитај повеќе »

Текстот Голите гради ги покри со рака: 53-годишната Наоми Кембел го запали Инстаграм со жешки фотографии е превземен од Reporter.mk.