Гордон Ремзи стана татко шести пат на 57-годишна возраст

Познатиот телевизиски готвач, Британецот Гордон Ремзи (57), и неговата сопруга Тана (49) станаа родители шести пат, објавија на „Инстаграм“ и додадоа дека синот ќе го …

Гордон Ремзи стана татко шести пат на 57-годишна возраст Прочитај повеќе »

Текстот Гордон Ремзи стана татко шести пат на 57-годишна возраст е превземен од Reporter.mk.