Хајди Клум има 62,5 килограми, рече дека не држи диети за топ форма

Хајди Клум неодамна одговараше на прашањата на своите следбеници на Инстаграм, а еден од нив се интересираше колку килограми има позната манекенка. Таа без двоумење …

Хајди Клум има 62,5 килограми, рече дека не држи диети за топ форма Прочитај повеќе »

Текстот Хајди Клум има 62,5 килограми, рече дека не држи диети за топ форма е превземен од Reporter.mk.