Хајди Клум итно хоспитализирана

Светскиот модел Хајди Клум пред неколку дена била итно хоспитализирана, откако на едно од снимањата таа се онесвестила.   View this post on Instagram   Filming late Tonight in @balmain 🎬🎥😁🖤 A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on Oct 12, 2020 at 8:28pm PDT „Беше страшно, сите се исплашивме и се загриживме. Таа стана … Continue reading Хајди Клум итно хоспитализирана

Текстот Хајди Клум итно хоспитализирана е превземен од Reporter.mk.