Хари Стајлс е првиот маж на насловната на „Вог“ по 127 години постоење на популарниот магазин

Поп-пејачот Хари Стајлс е првиот маж во историјата на магазинот “Вог” што се појави на нивната насловна страница, во текот на 127 години од постоењето на списанието. Младиот пејач за потребите на сликањето носеше фустан, а како што призна во интервјуто, обожава да носи женска облека. Не е тајна дека Стајлс, откако го напушти бендот … Continue reading Хари Стајлс е првиот маж на насловната на „Вог“ по 127 години постоење на популарниот магазин

Текстот Хари Стајлс е првиот маж на насловната на „Вог“ по 127 години постоење на популарниот магазин е превземен од Reporter.mk.