Хејли Болдвин во пижами на прошетка со Џастин Бибер

За состанок со својот иден сопруг, Џастин Бибер, Хејли Болдвин одлучила да облече пижами.

Манекенката последните неколку дена ги поминала работно во Токио, а своето патување го објави на Инстаграм.

После 12 часа лет, Хејли веднаш се упатила на состанок со својот иден сопруг и тоа во пругасто зелено-црни пижами.

Од накит, Хејли носела златно ланче и мали златни обетки, а ташната и патиките ѝ биле во црна боја, како пругите од пижамите.

Текстот  Хејли Болдвин во пижами на прошетка со Џастин Бибер е превземен од Reporter.mk.