Хрватската старлета Ава Карабатиќ заврши на лекување во психијатриска болница

Хрватската старлета Ава Карабатиќ која стана позната по учеството во шоуто „Срввајвал“ во моментов е на лекување во психијатриска болница поради алкохолизам, пишуваат хрватските медиуми. …

Хрватската старлета Ава Карабатиќ заврши на лекување во психијатриска болница Прочитај повеќе »

Текстот Хрватската старлета Ава Карабатиќ заврши на лекување во психијатриска болница е превземен од Reporter.mk.