Иако се разведени, Бред Пит и Џенифер Анистон сакаат да прослават 20 години брак

Џенифер Анистон и Бред Пит сакаат да прослават мал јубилеј по повод 20 години откако стапија во брак, пишуваат светските медиуми. Двојката сака да го одбележи направи мала забава по повод двете децении откако стапија во брак, иако двајцата се разведоа уште пред 15 години. Во јавноста сè погласни се шпекулациите дека двојката планира да … Continue reading Иако се разведени, Бред Пит и Џенифер Анистон сакаат да прослават 20 години брак

Текстот Иако се разведени, Бред Пит и Џенифер Анистон сакаат да прослават 20 години брак е превземен од Reporter.mk.