Иде Дунав…нема крај на досетките на Стојанче Ангелов ѝ среде пожар

Нема крај на досетките на директорот на ЦУК, Стојанче Ангелов. Откако направи селфи со пожарникари кои вчеравечер го гасеа огнот кај с. Бељаковце и с. …

Иде Дунав…нема крај на досетките на Стојанче Ангелов ѝ среде пожар Прочитај повеќе »

Текстот Иде Дунав…нема крај на досетките на Стојанче Ангелов ѝ среде пожар е превземен од Reporter.mk.