„Идем у Дубаи, идем у Дубаи“….Лила со песна се качи на авион

Водителката и инфлуенсерка, Лила Филиповска, повторно замина на одмор. Пред да замине таа објави стори на Инстаграм каде со песната од Теа Таировиќ,  „Идем у …

„Идем у Дубаи, идем у Дубаи“….Лила со песна се качи на авион Прочитај повеќе »

Текстот „Идем у Дубаи, идем у Дубаи“….Лила со песна се качи на авион е превземен од Reporter.mk.