„ Илина ми е сè што немам“- Игор роденденски емотивен за девојката

Алпинистката Илина Арсова слави роденден. Нејзиниот дечко, актерот Игор Џамбазов (57) на  „Инстаграм“ ѝ го честиташе роденденот со симпатична порка: „Таа е сЕ што имам. Таа е сЕ што немам. Таа денес полни 38 лета. Среќен роденден, среќо моја!“, напиша Џамбазов. View this post on Instagram Таа е сЕ што имам. Таа е сЕ што … Continue reading „ Илина ми е сè што немам“- Игор роденденски емотивен за девојката

Текстот „ Илина ми е сè што немам“- Игор роденденски емотивен за девојката е превземен од Reporter.mk.