Инфлуенсерката Александра Шијакоска го прослави 29. роденден една недела пред операција на туморот

Александра Шијакоска, една од најпознатите модни инфлуенсерки во Македонија, вчера го прослави својот 29. роденден. Таа на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од синоќешната забава. Шијакоска наскоро треба да го оперира туморот на глава, за кој откри дека го има кон крајот на минатиот месец. Па во описот на фотографиите таа откри дека ќе раскаже во … Continue reading Инфлуенсерката Александра Шијакоска го прослави 29. роденден една недела пред операција на туморот

Текстот Инфлуенсерката Александра Шијакоска го прослави 29. роденден една недела пред операција на туморот е превземен од Reporter.mk.