Кајли Џенер и Тимоти Шаламе се бакнуваат на концерт и потврдија дека се во врска

Во понеделникот вечерта на стадионот SoFi во Лос Анџелес, Бијонсе одржа концерт како дел од нејзината светска турнеја. Заедно со Кајли и Тимоти, во VIP-делот …

Кајли Џенер и Тимоти Шаламе се бакнуваат на концерт и потврдија дека се во врска Прочитај повеќе »

Текстот Кајли Џенер и Тимоти Шаламе се бакнуваат на концерт и потврдија дека се во врска е превземен од Reporter.mk.