Канје и Бјанка го поминаа Велигден со неговите четири деца од бракот со Ким Кардашијан

Канје Вест и Бјанка Ценсори го поминаа Велигден со неговите четири деца од бракот со Ким Кардашијан. Парот бил снимен пред ресторан во Малибу, по …

Канје и Бјанка го поминаа Велигден со неговите четири деца од бракот со Ким Кардашијан Прочитај повеќе »

Текстот Канје и Бјанка го поминаа Велигден со неговите четири деца од бракот со Ким Кардашијан е превземен од Reporter.mk.