Карлеуша направила кривично дело затоа што ја снимала Цеца во суд

Јелена Карлеуша направила кривично дело затоа што ја снимала Светлана Ражнатовиќ Цеца за време на рочиштето во суд. Карлеуша ја објавија аудиоснимката од рочиштето со …

Карлеуша направила кривично дело затоа што ја снимала Цеца во суд Прочитај повеќе »

Текстот Карлеуша направила кривично дело затоа што ја снимала Цеца во суд е превземен од Reporter.mk.