Кејт Мидлтон ќе се врати на кралските должности во јуни – палатата се огласи за здравјето на принцезата

Кејт Мидлтон, принцезата од Велс, ќе присуствува на церемонијата Trooping the Color на 8 јуни, по повод нејзиното враќање на кралските должности по операцијата на …

Кејт Мидлтон ќе се врати на кралските должности во јуни – палатата се огласи за здравјето на принцезата Прочитај повеќе »

Текстот Кејт Мидлтон ќе се врати на кралските должности во јуни – палатата се огласи за здравјето на принцезата е превземен од Reporter.mk.