Кијану Ривс се појави со својата девојка на трка со мотори, не ја криеја љубовта

Кијану Ривс и неговата девојка Александра Грант го украдоа шоуто на трка со мотоцикли. Актерот (59) и визуелната уметнича (54) се појавија на MotoGP Liqui …

Кијану Ривс се појави со својата девојка на трка со мотори, не ја криеја љубовта Прочитај повеќе »

Текстот Кијану Ривс се појави со својата девојка на трка со мотори, не ја криеја љубовта е превземен од Reporter.mk.