Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит ја напушта мајка си, сака да живее со својот татко

Тинејџерката ќерка на Анџелина Џоли и Бред Пит (17) , Шајло Џоли Пит наводно се сели да живее кај нејзиниот татко, пишува The Sun. Се …

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит ја напушта мајка си, сака да живее со својот татко Прочитај повеќе »

Текстот Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит ја напушта мајка си, сака да живее со својот татко е превземен од Reporter.mk.