Ќерката на Хајди Клум го покажа лицето без шминка: Веќе нема криење

Лени Клум од ден во ден учи како да ја прифати својата кожа онаква каква што е – и тоа пред 1,9 милиони Инстаграм следбеници. …

Ќерката на Хајди Клум го покажа лицето без шминка: Веќе нема криење Прочитај повеќе »

Текстот Ќерката на Хајди Клум го покажа лицето без шминка: Веќе нема криење е превземен од Reporter.mk.